بایگانی ها

بازسازی، طراحی معماری

بازسازی، طراحی معماری

بازسازی منازل مسکونی

بازسازی فضای اداری و تجاری

بازسازی مدارس و محیط های آموزشی

بازسازی رستوران و کافی شاپ

بازسازی کلینیک و مطب پزشک

بازسازی سالن های همایش و باغ تالار

خواندن ادامه
درب، پنجره و نرده آلومینیومی

درب، پنجره و نرده آلومینیومی

فروش آلومینیوم سیستم های دوجداره آلومینیومی به دو صورت درب و پنجره های دوجداره اختصاصی و ترمال بریک پروفیلهای تولید شده به صورت خام و با رنگهای استاتیک و انودایز بر اساس سفارش عرضه میگردد. Aluminium  چرا درب و پنجره آلومینیومی؟ به طور کلی درب پنجره به عنوان یکی از مهم ترین اجزا ساختمان می […]

خواندن ادامه
محوطه سازی ( Landscaping design )

محوطه سازی ( Landscaping design )

طراحی محوطه سازی ، محوطه سازی (  لند اسکیپ ) فضای سبز توسط مهندسین منظر بهتیس کیش طراحی محوطه سازی ، یا همان محوطه سازی یا لنداسکیپ به معنای طراحی یک لند یا همان زمین که یک بنا در آن قرار گرفته است. طراحی محوطه سازی یا Landscaping design طبق تعریف ویکی پدیا ، طراحی […]

خواندن ادامه
دیزاین داخلی ( طراحی، دکوراسیون، معماری )

دیزاین داخلی ( طراحی، دکوراسیون، معماری )

لطفا برای دیدن گالری علامت + در صفحه اصلی را کلیک نمایید. دکوراسیون داخلی یکی دیگر از خدماتی است بهتیس کیش مجری و طراح دکوراسیون مسکونی درجزیره کیش به شما ارائه می دهد.. برای انجام کلیه امور مربوط به طراحی دکوراسیون مسکونی و طراحی داخلی می توانید با ما در ارتباط باشید.

خواندن ادامه
طراحی،معماری و اجرای دکوراسیون دفاتر اداری

طراحی،معماری و اجرای دکوراسیون دفاتر اداری

طراحی مناسب و ایده آل دکوراسیون دفتر کار می تواند نقش بسیار مهمی در جذب و اعتماد مشتری ها شود. معمولا برای طراحی دکوراسیون های اداری به مشخصات فرهنگی مراجعه کنندگان و خدمات ارائه شده شرکت توجه زیادی می شود و در بخش دوم تفکیک فضای محیط جهت کاربردهای بیشتر .تنها کافی است به نیازهای دفتر کار خود توجه کرده و بر مبنای نیازها به کمک طراحان دکوراسیون و پارتیشن های اداری تقسیم فضا بهتری ایجاد نمائید که میتوان با جداکنندهای نظیر چوبی، فلزی، شیشه‌ای، تک جداره، دو جداره، آکوستیک … اشاره کرد که طراحان بهتیس کیش میتواند در این موارد با تجربه کافی و کارهای انجام شده همواره درکنار شما باشند .

خواندن ادامه
طراحی و اجرای دکوراسیون و بازسازی هتل

طراحی و اجرای دکوراسیون و بازسازی هتل

موفقیت یک هتل یا مرکزاقامتی پذیرای، به چندین عوامل دربخش ساختمان بستگی داردکه میهمانان برای سالها خاطره راهمیشه درذهن تداعی نمایند. بهتیس کیش با آمیزهای ازهنر معماری وتلفیقی از سنت و مدیرنیته آن خاطره را پایدار میدارد. یک  هتل  طراحی شده منحصربفرد با یک بازسازی ومعماری خلا قانه   و دارای طرح و رنگ مناسب زمینه ساز یک اقامت فراموش نشدنی و آرامش بخش برای میهمانان خواهد بود. شرکت ساختمانی بهتیس کیش با همکاری مهندسین با سوابق درخشان وتجارب کامل در طراحی داخلی در امور بازسازی و نوسازی وبادر اختیارداشتن کلیه متریالهای دکوراسیون ومصالح پایه، متعهدانه نسبت به زمان وهزینه دراموراجرای وپرسنل اشنا به امور کاری  با بهترین کیفیت وبه روزترین روشهای مدرن ساختمانی نمونه ازخدمات ما میباشد.

خواندن ادامه

کلیدواژه خود را وارد کنید